• Wpisów: 15
  • Średnio co: 116 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:38
  • Licznik odwiedzin: 11 765 / 1866 dni
 
piacevole
 
                           
Nie wiem jak mam zacząć , więc pierwszym wpisem będzie to , że już niebawem będą święta. Mam nadzieje, że spadnie śnieg <3 o  tak. Już się nie mogę doczekać nastroju świątecznego , i wigilii w szkole dla starszych osób. Aż ciary przechodzą na samą myśl. Będziemy śpiewać kolędy , i razem spędzimy czas. Oczywiście jest to ostatnia wigilia w tej szkole , więc mam nadzieje, że będzie to nie zapomniany czas.

Ze świętami wiążą się również cele charytatywne. Od 13 lat działa szlachetna paczka. Jak wiele osobom można pomóc. Wiem , że osoby , które otrzymają tą pomoc , nie są w stanie opisać swojej radości i podziękowania. Chciałabym to zobaczyć na własne oczy. ;)

Grudzień to czas do przemyśleń , do rozpoczęcia zmian w swoim życiu. Czasami w życiu nie wszystko się układa , lecz z dnia na dzień możemy coś zmienić , coś żeby było lepiej. Może to być mała zmiana , a zarazem wielka. Najlepiej pozamykać sprawy, które nas męczą , zasmucają. Najważniejsze są jednak stosunki z innymi osobami. Nie warto żyć w nie zgodzie , dlatego tylko, że  innego człowieka darzymy nienawiścią. Uczucia są dla nas, ujawniając te negatywne możemy zranić innych.. Zanim cokolwiek komuś powiemy , lepiej się zastanowić, bo zapewne my, nie chcielibyśmy żeby nas źle traktowano :)


aaaaaaaaaaaaaaga.jpg

Nie możesz dodać komentarza.