• Wpisów: 15
  • Średnio co: 114 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:38
  • Licznik odwiedzin: 11 707 / 1833 dni
 
piacevole
 
Chciałabym się nie wstydzić.
Chciałabym być zdolna.
Chciałabym być ładna.
Chciałabym mieć jakiś talent.
Właśnie "chciałabym". Nikt nie jest idealny. Bóg nas stworzył tak jak chciał. Nie możemy narzekać. Czasami to się nie udaje , ale trzeba zwalczać wszelkie kompleksy , ponieważ każdy jest piękny na swój sposób. Każdy posiada w sobie "to coś". Może jeszcze o tym nie wiemy , ale to jest gdzieś w nas, mimo, że jest nie zauważalne.
Po szkole byłam zmęczona. Chciałam spać , ale nie mogę tracić czasu, muszę wziąć się za naukę , nie jest łatwo i nie mam chęci, ale nie mogę zmarnować tej szansy jaką dała mi pani od biologii. Muszę się uczyć. Muszę wygrać konkurs. Wiem, że gdybym się postarała to dałabym radę. Mam jakieś szanse , marne ale zawsze są. Nie mogę sobie też wmawiać , że jestem najgorsza. Muszę im wszystkim udowodnić na co mnie stać.
Pisałam dzisiaj próbne egzaminy. Nienawidzę chemii, geografii, fizyki , a mimo to miałam jakieś pojęcie o tym co zawarte było w treści zadania. Nie było najgorzej ale mogłoby być o wiele lepiej. Oczywiście to tylko próbne egzaminy , na te prawdziwe zacznę sie przygotowywać od nowego roku. Wiem , że to są tylko słowa, muszę to udowodnić w czynach.  

"- Czym jest miłość ?
- Śmiercią. "
Oczywiście jest w tym prawda. Miłość jest przedstawiona w realnym życiu jako kontrast, u jednych szczęśliwa u drugich nie. Myślę , że 13,14,15 lat to jeszcze młody wiek na "wielkie miłości". Co może 13 latka wiedzieć o życiu ? Rani ją chłopak , a później jej życie nie ma sensu. Jest załamana i rozpacza. Tak to są jej uczucia. Każdy je ma , ale myślę ,że ten okres powinniśmy przeznaczyć na zabawę, naukę, aby jak najlepiej zapamiętać te momenty. Są one najpiękniejsze w naszym życiu...

b8f973ac0001d82352a8a942.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego