• Wpisów: 15
  • Średnio co: 110 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 14:38
  • Licznik odwiedzin: 11 602 / 1775 dni
 
piacevole
 
Dzień. Każdy dzień jest monotonny , a zarazem inny. Każdy z nas ma coś w sobie, coś co ukrywa. Maskuje się aby nie ukazać światu to, co naprawdę czuję. Myślicie, że to jest dobre rozwiązanie ? Długo się zastanawiałam nad tym, być może nadal zastanawiam, być może na to nie ma odpowiedzi. Może czasami lepiej jest okazać to co czujemy. Pokazać każdemu, że każdy ma uczucia, i każdy zasługuje na odrobinę współczucia, szacunku.
Pięknie zapisane słowa na obrazku, który dodałam. Spróbujmy zajrzeć we wnętrze innych , mimo tego ,że na twarzy mają "uśmiech". Spójrzmy w ich oczy. Oczy nigdy nie kłamią. Dostając się do wnętrza drugiego człowieka, poznamy jego prawdziwe " JA". Poznamy kim tak naprawdę jest. Co czuje , z czym się boryka , jakie ma problemy, czego mu potrzeba. Dowiemy się czy jest samotny i czy nie grozi mu samookaleczenie. Czy nie jesteśmy stworzeni do tego aby sobie nawzajem pomagać ?
Kiedy słońce zajdzie , nadchodzi ciemność. Blask księżyca wpada przez nasze okno , oświetlając cały pokój. Nie jesteśmy już w stanie wytrzymać. Wszystko wypuszczamy na zewnątrz, wszystkie nasze uczucia , które posiadamy. Zalewamy się łzami i milionami wspomnień.
Spróbujmy poznać człowieka.
Doceńmy jego wady.
Nikt nie jest idealny.
Nie traćmy wiary, na to , że kiedyś będzie lepiej.


551373_523290987763646_1627006198_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego